You Are Here: Home » Webmaster » Facebook Doğum Günü Otomatik Cevapları

Facebook Doğum Günü Otomatik Cevapları

Doğum Gününüzde Atılan Mesajlara Otomatik Cevap Verin

Facebook’ta geniş çevresi olan kişlerin çok işine yarayacak olan bu uygulama çok pratik. Artık elleriniz duvarınızda paylaşılan doğum günü mesajlarına cevap verirken ağrımayacak. Vaktinizin çoğunu duvar yazılarına cevap vermek ya da onları beğenmek için harcamayacaksınız. Bütün bu saydıklarım Facebook’un Say ThankYou adlı yeni uygulamasıyla mümkün.

Doğum gününüzde bir çok arkadaşınız sizi hatırlıyorsa ve siz de tek tek cevaplamak istemiyor iseniz Facebook’un bu uygulaması size çok yardımcı olacak. Say ThankYou adlı uygulama gelen doğum günü mesajlarını sizin yerinize otomatik olarak cevaplıyor.  Siz hiç uğraşmıyorsunuz. Gelen mesajı anında cevaplıyor. Hiç bir yazılan doğum günü tebrik mesajı cevapsız kalmıyor. Kesinlikle güvenebilirsiniz. Doğum günü tebrik mesajına cevap vermediğiniz için artık arkadaşlarınız size kırılmayacak.

Say ThankYou isimli uygulama gelen mesajlara bir bakıyor ve kim tebrik mesajı gönderdiyse onun duvarına bir teşekkür yazısı yazıyor.

Uygulamayı kullanmak istiorsanız eğer öncelikle doğum günü tarihinizi onaylamanız gerekiyor. Bunun ardından arkadaşlarınıza hangi cümlelerle teşekkür etmek istediğinizi belirliyorsunuz.  Bundan sonra uygulama bütün arkadaşlarınıza yazılan tebrikleri size gösteriyor. Uygulamanın diğer bir özelliği ise cevap yazmak yerine sizegelen tebriği beğenebiliyorsunuz. Belki samimi bir arkadaşınız değil. Bu nedenle sadece beğenmek istiyorsunuz. Ugulamaya komut vermeniz bunun için yeterli. Gerisine karışmayın. Facebook’un yeni uygulaması olan Say ThankYou sizin için her şeyi halletsin.

 

About The Author

Number of Entries : 768

Leave a Comment

© 2011 - 2013 Webfeneri | @Newehi

Scroll to top